| Razvanel0223 a întrebat:

CE buton trebuie sa apas pentru a face poze in jocuri gen:GTA SAn Andreas sau metin 2RO? Repede sunt zeci de codati

Răspuns Câştigător
| Sm0k3 a răspuns:

Chiar nu stii? fii atent : vezi ca deasupra lu enter e 1 buton si desupra lui e beckspace si exact acolo in dreapta e PRINT SCREEN ala e
si dupa aia deschizi paint si dai ctrl+v siti apare cea ce ai facut,

Bafta! 1

2 răspunsuri:
| gHioo a răspuns:

La single player iti trebuie aparat foto, il gasesti in casa ta(unele)sau il gasesti pe codurile de arme. funda?

| asdasasasas a răspuns:

Deci daca joci Sa-mp folosesti F8 si dupa daca vr sa o vezi intri in user files-samp-screens si akl le vezi la metin nu stiu si faza cu print screen e pentru Single Player k akl nu merge F8 da daca zici de codati clar vb de MultiPlayer