| Anonimutza1020 a întrebat:

Cum pot lua de pe net jocuri gen:Gta San Andreas sau Mafia2 sau Minecraft si toate astea am incercat multe variante si imi descarca tot felul de aplicatii...

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa lasi id de mess.Acele "aplicatii" sunt de fapt un format al jocului.Degeaba iti dau link (si nu am voie) ca nu vei sti ce sa faci mai incolo (sa instalezi jocul, crack-ul) si de asemenea inainte de a scoate un joc trebuie sa te asiguri ca indeplinesti cerintele de sistem a acelui joc straight face

| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns:

Sall da-mi add andreiutzu_andy_97 ca sa iti dau situri ca aici nu am voie sa le pun si dupa sa imi dai funda daca merg