| davemave60 a întrebat:

Ce calculator de gaming imi recomandati? Maxim 1000 euro.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2499618/
Dupa ce bagi produsele in cos, jos, unde scrie pretul total, te intreaba daca ai un voucher de reducere, baga codul asta: WA6S16MR
O sa ti dea 40 lei reducere, stiu ca nu e mult, dar totusi e o reducere.
Daca mai ai alte intrebari imi poti da mesaj in privat.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Esti in Romania? Sau trebuie sa cumperi de pe amazon?

| davemave60 explică (pentru AlexDFY):

Sunt in Romania

| davemave60 explică (pentru AlexDFY):

Dar prefer de pe amazon

| AlexDFY a răspuns (pentru davemave60):

Nu prea ai avea de ce sa iei de pe amazon, transportul costa f mult, si aceea configuratie, si pe amazon e foarte asemanatoare la pret.Eu ti am facut configuratie pentru 890 euro.
Apropo, daca vrei, pc garage iti oferta montare (montarea pieselor in carcasa) pentru 60 de lei.

| AlexDFY a răspuns (pentru davemave60):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2499618/
Dupa ce bagi produsele in cos, jos, unde scrie pretul total, te intreaba daca ai un voucher de reducere, baga codul asta: WA6S16MR
O sa ti dea 40 lei reducere, stiu ca nu e mult, dar totusi e o reducere.
Daca mai ai alte intrebari imi poti da mesaj in privat.