| JustMeCata a întrebat:

Ce castiga aia care primesc multe like-uri pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Soborigozaur a răspuns:

Te referi la pagini din astea facute? Daca da sunt niste concursuri si cel/cea care castiga primeste o diploma/poza/melodie/publicitate etc happy

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Popularitate cred si atat.

| Mădă0611 a răspuns:

Nimic laughing eventual injuraturi de la cei pe care ii streseaza.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Incredere de sine

| Kaveri a răspuns:

Egoul joaca anumite roluri pentru a-si indeplini nevoile – castig material, sentiment de putere, superioritate, impresia de a fi special sau doar de a atrage atentia. egoul se hraneste cu atentia celorlalti. daca nu poate obtine atentie pozitiva va cauta reversul provocand deliberat reactii negative. un rol foarte des intalnit este cel al victimei, forma de atentie cautata fiind compatimirea sau mila iar daca nu este ascultat – autocompatimirea

| BoogieqTp a răspuns:

Un ou cu zeamastraight face nimic ce sa primeasca... like=imi place
butonu like e pus sa vezi la cati dintre prietenii tai le place poza de ai pus-o
sau mai sunt concursuri de la anumite firme unde cine strange mai multe like-uri castiga nu stiu ce premiu care il pune firma aia in joc