| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa primesc mai multe like-uri pe facebook

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Primesti mai multe like-uri daca te cunoaste mai multa lume, sfatul meu este fii sociabil si imprieteneste cu "prietenii"tai de pe facebook si o sa primesti mai multe like-uri. Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna!
Pentru a face cunoscuta o pagina o poti sponsoriza.
Dar mai exista si alte moduri:
-Intri intr-un grup mare de publicitate ca : DOAR PUBLICITATE NIMIC ALCEVA II au peste +150.000 de membri.
-Poti sa faci publicitate cu alte pagini.
-Invita-ti prietenii sa o aprecieze.
O zi frumoasa!

| Catalinhhh a răspuns:

Caută pe google " like for like" și o să găsești mii de site-uri ca să îți faci mai multe like-uri.

| BeHappy26 a răspuns:

Eticheteaza-ti prietenii in ceea ce postezi sau spune-le pe privat sa-ti dea like. :3