| Asul11 a întrebat:

Ce componente de calculator imi recomandati la un pret rezonabil (nu foarte mare): placa de baza, procesor, placa video, etc.

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

Un procesor Intel pentium cu placa video integrata si o placa de baza asrock care sa fie compatibila cu procesorul sau daca ai posibilitatea sa mai dai ceva bani o placa video nVIDIA geforce gt 2048 mb si 2 memorii ram.

1 răspuns:
| Yelawolf a răspuns:

Intri aici http://pcpartpicker.com/alegi get started si iti faci singur pc