| Oranolio a întrebat:

Ce consola sa aleg : XBOX ONE S sau PS4?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS5 anul viitor

| QElenaBoghiu a răspuns:

Salut! Nu o sa iti dau raspunsul din prima fiindca ar fi evident 40% nefolositor. O sa iti spun diferentele intre X.O si Ps4 :
PS4 Va avea jocuri de mai multa influenta si mai nou un nou model de DualShock si anume DualShock4 Jocurile se vor desfasura la o perfectiune ce rar poti vedea atinsa iar gameplay-ul o sa aiba o experienta destul de frumoasa spre deosebire de X.O
X.O : Acesta o sa fie mai mult o parodie a Xbox-ului. La inceputul lui 2012 erau seriosi in privinta acestuia dar acum s-a dovedit in a fi o gluma de prost gust si anume : X.O va fi folosit mai mult pentru redare de videoclipuri si TV ceea ce strica tot la o consola de jocuri iar pretul va fi mai ridicat tinand cont ca nu aduce noi avantaje. Controllerul este unul,, tare'' relativ nu am ce sa ii reprosez dar gameplay-ul va fi FOARTE AFECTAT de ceea ce ei au decis. Cred ca au dat-o in bara de data asta cei de la X si cred ca pana si 360 va ramane pe gustul gamerilor tongue happy.
Sfatul : Ia-ti PS4 este o consola cu adevarat puternica si in care s-a investit foarte multe ti-l recomand cu cea mai mare placerewinking

| Oranolio explică (pentru QElenaBoghiu):

Da,dar imi plac jocurile exclusive XBOX ( Forza Horizon 4 / Forza Motorsport 6 ). Ce sa fac?

| Quatae12 a răspuns:

Eu îţi recomand Ps4, dar tu consideri care ţi se potriveşte cel mai bine.

| Totostiuniti a răspuns:

Xbox pe viata playstation este un cct