| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de canalul meu, adica ce trebuie sa fac la el, si va place? http://www.youtube.com/channel/UCSuWz-B1t8Xf48bAZ_K-Wig/ feed DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba este din cauza sistemului ( ca de n-ar fi de acolo nu ai avea deloc, de exemplu daca ai avea un i7 si un gtx 680, nu trebuie neaparat sa ai asa ceva, doar informativ ). Este intr-o oarecare masura normal sa ai lag, asta insemnand ca frameurile nu scad sub 30 ( daca scad spre 25 deja se vede nasol jocul ). Oricum, YT are limita de frame-uri 30, dar tu in joc cu cat ai mai multe cu atat mai bine. La video-uri cred ca poti sa rezolvi problema 480p cu Sony Vegas. Sunt niste setari care in care poti opta pentru rezolutie.

7 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Arata bine, lasa-l asa.

| 10yearstoday a răspuns:

Praf de tine happy Filmezi jocuri de **** si + le filmezi in L.A.G. happy Lasa-TE happy

| anonim_4396 explică (pentru 10yearstoday):

Ba,am lag deaorece filmez, 2 vad ca ai poza cu Call of Duty ghosts, deci iti insulti jocul preferat deoarece am si Mw3, plus ca tu nici nu faci asa ceva, asa ca taci!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Man, cam are dreptate, fara suparare. Eu nu te insult, ca sincer habarn-am cine esti happy. In schimb iti dau niste sfaturi. Daca vrei sa ai un channel serios de Gaming, in primul rand nu faci video-uri in calitate proasta. Dupa, daca ai lag, mai bine nu faci video! Fa rost de niste bani pentru un RIG calumea. Posteaza-ti informatii despre sistem pe channel. Fa-ti un intro personalizat. La orice video posteaza-ti sistemul, cu ce filmezi, si care sunt frame-urile curente in timpul filmarii, si pe cele pe care le ai atunci cand nu filmezi.
Baftawinking. Daca mai ai nevoie sau mai vrei idei, am destule happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu e din cauza sistemului ca am lag,cand nu filmez nu am deloc lag, dar cand filmez, si am incercat cu toata alea de filamare bandicam, fraps, cam studio si la fel

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu am la unele am 720 HP, dar la unele 480 si nu stiu de ce...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba este din cauza sistemului ( ca de n-ar fi de acolo nu ai avea deloc, de exemplu daca ai avea un i7 si un gtx 680, nu trebuie neaparat sa ai asa ceva, doar informativ ). Este intr-o oarecare masura normal sa ai lag, asta insemnand ca frameurile nu scad sub 30 ( daca scad spre 25 deja se vede nasol jocul ). Oricum, YT are limita de frame-uri 30, dar tu in joc cu cat ai mai multe cu atat mai bine. La video-uri cred ca poti sa rezolvi problema 480p cu Sony Vegas. Sunt niste setari care in care poti opta pentru rezolutie.