| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Ce e ala Origin acces? Dacă îl cumpăr pot beneficia de toate jocurile care sunt pe origin timp de un an sau doar un anumit joc?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de ce versiune alegi. La cea de baza, care e mai ieftina, ai access la majoritatea jocurilor. Daca mergi pe Origin Access Premier ai access la absolut toate jocurile de pe Origin, inclusiv ce urmeaza sa fie lansat, cum ar fi Fifa 2020. Si daca vrei sa joci titluri mai vechi cum sunt Sims sau Dragon Age ai access la toate expansionurile si continutul suplimentar. Poti sa iti faci si abonament lunar ca sa testezi, inainte sa iti faci pe un an.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Wr3nch):

Woow, chiar nu ma asteptam sa pot sa ma joc toate jocurile daca imi iau origin acces premier, cu prima ocazie imi iau! Mersi foarte mult de raspuns

1 răspuns: