| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi cumpar cd'uri cu jocuri din oras, imi mai trebuie daemon tools la alea? De ex la jocurile care trebuie daemon tools daca le iau din magazin originale mai trebuie daemon tools? Astept raspuns. Dar daca imi cumpar niste programe cu licenta, am licenta mereu sau expira la un anumit timp. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Andrei_RappStyle_1996 a răspuns:

Nu nu iti trebuie estedeja install daca il downloadezi iti trebuie deamon tools sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Daca "arzi" imaginile de la jocuri pe cd atunci nu mai trebuie happy Deoarece Imaginea e de fapt un CD Virtual...

| IonutAxi a răspuns:

Deci sa inteleg ca nu trebuie daemon tools happy

| GrimRaider a răspuns:

Nu-ti cumpara programe cu licenta iale ca mine (pentru uz non comercial) de pe siteuri bune tongue

| BuzZeR a răspuns:

Pur si simplu CD-ul pe care il cumperi este Imaginea jocului. happy