| Kerberos626 a întrebat:

Ce inseamna ca un cont de fortnite e unverified? Doresc sa cumpar unul si de asta.

Răspuns Câştigător
| MadnesOfJuice a răspuns:

Daca e unverified iti recomand sa il iei. Deoarece inseamna ca emailul nu a fost verificat si chiar daca a folosit cineva contul dupa ce schimbi mailul nu va mai putea recupera nimic

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca nu a fost activat pe mailul pe care e facut.

| Kerberos626 explică (pentru Wr3nch):

Si pot pune eu alt email sau sa fac ceva ca sa nu poata recupera de cel ce are emailul neactivat?

| HACKERprogamer123 a răspuns:

Trebuie sa intri in mail si sa activezi contl pentru ca ai primit o notificare de la epic games launcher