| Cristian2003 a întrebat:

Ce joc ati alege dintre Rocket League,Minecraft,Until Dawn,Assassin's Creed(pe care il vreti), WW2K15,Fifa 15 sau Gta 5 si de ce?

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Fifa 15, grafica buna, reactiile jucatoril si a fanilor sunt foarte aproape de realitate desi, uneori nu par prea incantati cand inscriu gol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege un mmorpg nou daca tot vrei grafica buna a aparut acum recent Skyforge.
Gta 5 l-am incercat are grafica buna dar te plictisesti repede acum depinde de fiecare eu sunt obisnuit sa joc doar mmorpg'uri

| Voro a răspuns:

As alege GTA 5 evident deoarece este un joc ''liber'', un joc in care ai o multime de lucruri de facut, de la misiuni pana la lucruri nebune de facut cu playerii sau cu prietenii, o harta imensa. De asemenea, grafica este una foarte buna.

| raducristian0770 a răspuns:

Salut! Eu as alege Fifa 15 sau GTA 5 pentru o grafica superba + ca sunt foarte distractive! Alegerea este a ta.

| YT_Fabi_2000 a răspuns:

Rl

| QuBBaUFC a răspuns:

As alege Assassin's Creed 4 deoarece este un joc captivant, are misiuni interesante si pentru ca a fost recomandat de multi amici.