| mihnealuca a întrebat:

Ce joc sa aleg, dintre L.A noire si mafia 2?

Răspuns Câştigător
| Uraniu a răspuns:

LA Noire se bazeaza mult si pe partea de investigatii (esti un politist), deci nu umbli tot timpul cu pac-pacul. Mafia 2 are mai multa actiune. Jucandu-le pe amandoua, eu as alege LA Noire, dar asta pentru ca imi plac puzzle-urile din el. Daca vrei mai multa actiune ia Mafia2.

3 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Amandoua sunt tari, dar eu zic sa joci mafia 2.Are mai multa actiune si o poveste mai interesanta.

| Freshh a răspuns:

Mafia 2 ftw!

| duracell1313 a răspuns:

Mafia 2 pentru ca este inspirat din fapte reale si are o grafica dementiala.