| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri bune de adulti (gratis) cunoasteti, in care poti alege caracter feminin, Iar in joc sa ai optinuea de a ALEGE ce vrei sa faci, ma refer sa te plimbi in oras- interactionezi cu cine vrei Cu numar de optiuni cat mai mare.
Deoarece majoritatea jocurilor sunt ca o "poveste" nu-ti da optiunea de a alege, decat sa urmezi drumul stabilit de "regizori"
Acuma poate sa fie bazat pe text + imagini la evenimente, sau gen sa te plimbi cu caracterul in mininatura pe harta etc. (logic ca in Engleza) Preferabil 3D
Cunosc cateva, dar Ba au aproape in totalitate numai scris, ba nu merg pozele, Ba nu iti da optinuni de a juca autonom fata de scenariul predefinit.

3 răspunsuri:
| EmanuelT a răspuns:

Se numește real life, doar că nu-ți poți alege sexul caracterului.

| anonim_4396 explică (pentru EmanuelT):

Nope. Eu ma refer la "female protagonist" Sunt o gramada din astea, Dar majoritatea ins special alea free iti da putine autonomie de joc.

| EmanuelT a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, idk