| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri cu impuscaturi stiti care sa mearga pe 512 mb Ram? Ziceti-mi mai multe...

Răspuns Câştigător
| StresSSssSS a răspuns:

Pai... nu-s multe dar sunt destule laughing:
1 Max payne
2 Max payne 2 (sunt misto amandoua)
3 Quake 1
4 Quake 2
5 Quake 3
6 Quake 3 arena
7 Mafia 1(gen gta dar e si cu impuscaturiwinking )
8 Counter strike source (e mai misto de cat 1.6 grafica mai buna si. trebuie sa apara unul nou in 2012 care va fi si mai misto )
9 Call of dutty 1 si 2
10 The Punisher ( Are grafica destul de buna dar un gameplay superb si un story si mai siwinking ti-l recomand daca nu l-ai jucat inca )

Sper ca iti ajungwinking

4 răspunsuri:
| RaZoR2 a răspuns:

1.Cs 1.8 Warfield 2012, swat6, call of duty black ops,red river flash point,dead island, resistance 3, body count,call of juarez,SOCOM Special Forces, Bulletstorm, medal of honor

| StresSSssSS a răspuns:

Pai : max payne 1 si 2 sunt misto, quake 1, 2, 3 si 3 arena, the punisher ( o grafica buna dar un gameplay super si un story la fel de bunwinking, call of dutty 1, 2 si intr-un final mafia ( e in gen gta numai ca simuleaza viata de gangster si ai "impuscaturi"

| aditzuca a răspuns:

SWAT 4, Conflict Desert Storm 1, 2 si call of duty 2

| andrw1929 a răspuns:

Razor2 esti prost? cum poti zice ca pe 512 ram merge dead island, call of duty black ops si ce ai mai zis...
Deci pe 512 ram merge cam asa :
The Punisher
Max Payne 1 si 2
Battlefron2
Swat 1, 2, 3, 4
Gta1, 2,3,SA
Mafia1
Halo1
FarCry1
Delta Force BHD
Delta Force xtreme 1 si 2
Call of duty 1
Battlefiel
Medal of Honor pana la 2010(depinde de placa video)
Si mai sunt destule!
Succes!