| M3Lckkk a întrebat:

Ce jocuri de supravietuire in jungla stiti(daca exista)?

8 răspunsuri:
| Denis2017 a răspuns:

Uite cauta The Forest ca e foarte tare are versiunea 0.04 alpha dar tot e tare si casa dispara canibalii din el la meniul de start scrii veganmode si dupa aia e peacefull
FUNDA?

| RoberT1993 a răspuns:

Wildlife forest------Stiu ca e 2013 dar iau funda laughing?

| M3Lckkk explică:

Da nu vroiam neaparat cu zombi.sa fii u om care supravietuiestein salbaticie gen bear grils!

| Naruto11811 a răspuns:

Minecraft.

| ElectroniQue a răspuns:

Dead islandwinking e cu zombii si e ff frumos si are o grafica placuta big grin... fundita?big grin

| ElectroniQue a răspuns:

Dead islandwinking e un joc cu zombii in jungla si are grafica ff frumoasabig grin fundita?big grin