| EddyEddy a întrebat:

Ce jocuri foarte tari merg pe PC-ul acesta: http://www.mediadot.ro/wishlist/40282/ va roog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Eu zic ca e destul de ok
poti sa incerci site-ul asta
www.game-debate.com/can-I-run/
gasesti aproape toate jocurile. cauti jocul, si dupa introduci specificatiile calculatorului

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nici unu... -_-

mai baga o placa video minim 512 mb si poate mai vorbim laughing

| EddyEddy explică (pentru Danzell):

A...da.Si placa video de 1GB....scuze.Dar si procesorul asta in locul aluia: Procesor AMD Fusion A4-5300, 2 nuclee, Frecventa 3400 MHz, Turbo 3600 MHz, Cache L2 1MB, TDP 65W (BOX) [Trinit

| Danzell a răspuns (pentru EddyEddy):

Eu zic ca e destul de ok
poti sa incerci site-ul asta
www.game-debate.com/can-I-run/
gasesti aproape toate jocurile. cauti jocul, si dupa introduci specificatiile calculatorului

| EddyEddy explică:

Multumesc...acest calculator urmeaza sa mi-l facwinking.Dar daca imi iau placa video mai tarziu?