| MaxKiller911 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca sunt compatibile toate piesele? http://www.mediadot.ro/wishlist/32338/ DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Da sunt compatibile

| MaxKiller911 explică (pentru SouLIce):

Voiam sa te intreb daca am facut o alegere buna cu acea carcasa, sau trebuie sa cumpar un Segotep SG-Z2?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A 1001 intrebare laughing
la sursa ajungeau si 500w sirtec, dar nici asa nu e rau.
schimba carcasa, nici nu e in stoc si nu prea incape.

| MaxKiller911 explică (pentru sltlp):

Asta e pentru un Gamer, nu se putea hotari ce PC sa-si ia, ei apeleaza mai mereu la mine pentru ca sunt printre singurii care se pricep la componente, si DA acel Gamer nu se pricepe decat pe Software...

| Me2 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Schimba carcasa cu z2, pune o placa de baza ATX, aia de la Asus cu sloturiile ram galbene, tot in jur de 300 lei costa, sursa puteai sa mergi pe ceva mai ieftin, dar si asa e ok