| EkiNzZ a întrebat:

CE jocuri gen hero zero, gladiatus stiti? cine imi da mai multe primeste funda, mor de plictiseala straight face

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Ar fi:
tanoth
bloodmoon
bitefight
wartune( ti-l recomand)
king's road(ti-l recomand)
Shakes and fidget( si acesta e tare)
biteknight
mai sunt dar nu sunt gen gladiatus:
grepolis
the west
triburile
ikariam
world of ultima
imperia online
KingsAge

| EkiNzZ explică (pentru KeNNT3D):

Le-am incercat pe toate dar nu prea imi plac, dar te-ai straduit sa le scrii

| KeNNT3D a răspuns (pentru EkiNzZ):

Salut,mersi de funda, da dar tanoth si shake&fidget seamana cu gladiatus..acum tu decizi.

3 răspunsuri:
| Darker a răspuns:

Nu am sa incep sa iti enumar 400 jocuri. Cele pe care eu le.am jucat mult sunt Goodgame Gangster ( am lvl 240+ si admin pe server) si League of Angels ( precizez LoA nu Lol) pe S37 NIbelung