| Monster97 a întrebat:

Ce jocuri gen Serious Sam Land of The Dead in general shootere tari stiti? pls funda:X

Răspuns Câştigător
| Armatistul82 a răspuns:

Call of duty, call of juarez, medal of honor, counter strike.

| Monster97 explică (pentru Armatistul82):

Da mai astept si alte raspunsuri dar in general ai funda

| Armatistul82 a răspuns (pentru Monster97):

Mersi, distractie

4 răspunsuri:
| Sarius1994 a răspuns:

Daca alea sunt jocuri gen Serious Sam inseamna ca degeaba mai traiesti pe lumea asta eu iti sugerez sa te apuci de mario ca pc nu-i pentru tine daca vrei iti dau eu 20 de lei sa iti cumperi un terminator

| Monster97 explică (pentru Sarius1994):

Nu sunt jocuri gen serious sam dar imi plac si a fost cel mai de folos de fapt singurul raspuns