| SorinELoo7 a întrebat:

Ce jocuri gen Sport si FPS imi merg pe aceasta configuratie:
- CPU AMD Athlon 64 X2 3600+ 1, 91 GHz
- RAM 1.00 GB Dual-Channel DDR2
- VIDEO ATI Radeon X1050?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Prince of Persia, FIFA10, Call of Duty MW3, Deus Ex Human Revolution, Call of Juarez Cartel, Botanicula, Bastion, Magicka, Shank, Left 4 Dead, MotoGP 3, TM Canyon or Sunrise, Tomb Raider, Medal of Honor,...
Aici ai un site un de scrii sau cauti numele jocului si iti spune pe configuratia ta daca ruleaza.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa 10, dar mai merge si gta san adreas poate si gta iv, left 4 dead, call of duty mw3, call of juarez the cartel, max payne 3, hitman blood money

| mihaihiruta a răspuns:

Gen sport fifa pana in 2009 iti merge

| SorinELoo7 explică (pentru mihaihiruta):

Eu am mmai incercat Fifa 2009 dar imi sacadeaza putin... ce setari trebuie sa-i fac ca sa imi ruleze destul de bine? Am tot incercat fel si fel de combinatii la setari, dar nu am reusit sa le gasesc pe cele potrivite...

| mihaihiruta a răspuns:

Nu ai ce face incerca 2008