| BayazidFulgerul a întrebat:

Ce jocuri imi merg cu aceasta configuratie : FARA METIN 2 wow cs,
-------------------------Configuratie------------------- ----------------------
Pentium 925 3 GHz dual core
1 GB RAM
Placa video ATI Radeon x1050 512 mb Ram pixel/vertex shader 2.0

5 răspunsuri:
| BayazidFulgerul explică:

Nu v-am cerut un numar exact de jocuri, nu mai raspundeti doar pentru punctaj si nu imi mai spuneti cati rami sa imi iau ca sa imi mearga anumite jocuri pe care deja le-am terminat de jucat sau le-am incercat si nu mi-au placut.

| adrianpopovici99 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Ai nevoie de vreo 4 gb ram si o placa video cam de genul asta http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/ si iti merg cam toate jocurile de la low in sus.Procesorul este foarte bun dar pentru acesta ai avea nevoie de mai mult ram.Iti vor merge si jocuri acum aparute cum ar fi nfs the run, max payne 3, ets2, nfs mw 2012, call of duty black ops 2, batlefield 3 si multe altele iti recomand. Funda?

| raikidd a răspuns:

Sunt destule jocuri ce poti juca(chiar 1000+, dar asta nu conteaza)
online:cabal, moduri de warcraft 3(dota si multe alte, doar daca incerci cateva moduri interesante o sa ai ce face multtttt timp), torchlight 1 poate si 2, diablo 1 si 2, etc
offline:seria pop, fifa, nfs, c&c, jocuri de pe www.gog.com,etc

| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

I-ati 2 gb ram happy si o sa-ti mearga urmatoarele : gta san andreas, nfs most wanted poate chiar si 2012, 18 wheels, euro truck, minecraft.

| sorynam a răspuns:

Nu prea multe