| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri gen : Unturned, H1Z1, DayZ (jocuri survival) imi recomandati? (Jocuri pentru pc-uri mai proaste... )

3 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Păi eu pe pc meu așa zic mai prost joc aceste jocuri survival : Unturned, Dont Starve, Minecraft, Rust, State of Decay, Nether, Soma, We happy Few.

Dă o geană și pe canalul meu : https://www.youtube.com/channel/UCpuxdndVvXGJbhISQ9bsLfA

Funda?

| LucaLuk a răspuns (pentru LaccboGaming):

Am zis jocuri pentru pc.uri mai proaste...

| LaccboGaming a răspuns (pentru LucaLuk):

Sigur Dont Starve merge pentru pc proste nu stiu Minecraft si Dont Starve sigur merge.