| HwK94 a întrebat:

Ce jocuri imi mai misto imi recomandati pentru pc-ul asta amd athlon 3500 placa video nVIDIA 7100 gs, 2gb rami si hdd 750gb? dau funda celui care imi da mai multe si mai faine

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Minesweeper si free cell, sunt super tari.
glumeam. ai placa video cam slaba dar poate iti vor merge urmatoarele jocuri care nu au cerinte prea mari.
-primele 3 prince of persia: sands of time, warrior within si the two thrones
-seria half-life care contine: half-life, half-life blue shift, half-life opossing force, half-life 2, half-lfe 2 episode 1, half-life 2 episode 2
-Portal poate si portal 2
-Max payne 1 si 2
-gta 3, vice city, san andreas
-nfs underground, nfs underground 2, nfs most wanted
-quake 2, quake 3 arena, quake 4
-call of duty 1, 2, 3
-return to the castle wolfenstein
-hitman codename 47, hitman 2 silent assassin
nu-mi vin in minte mai multe

| HwK94 explică (pentru Zangetsu):

Ma gandeam la niste jocurti mai noi un pic, din lista imi place doar hitman, gta sa si prince of persia deci oricum lesam jucat, deci nu m-ai ajutat cu nimicç(

| HwK94 explică (pentru Zangetsu):

Ai cam gresit acolo cu sarputea sa'-ti mearga, astea merg cu 60 fps la mine

| GaByScream a răspuns:

Canyourunit.com intri si bagi numele jocului...iti va spune daca merge sau nu