| ionut7x7 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe un pc cu:
Rami-4 GB
Placa video-256
Procesor Intel (R)Celeron(R) 1, 86GHz
Windows 8.1 Enterprise
64 Biti
Si vreau sa stiu daca merge GTA4

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Puiutz draga, daca taceai, filozof ramineai. http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/celeron-dual-core-g1820-27ghz-box/
Nucleu Haswell, da? Ia zi-ne noua cind a aparut Pentium 4 (care nu e ultima generatie de proace Intel lansate sub titulatura asta, apropos) si cind a fost lansata familia Haswell. La sfirist poti sa ne zici si cine comenteaza fara sa stie. Ferice de tine, caci a ta va fi imparatia cerurilor. Amin!

8 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Gta 4 laughing) tu visezi laughing. Nici măcar League Of Legends nu iti merge. Dude, instaleaza-ti Windows Xp, si joaca jocuri vechi de prin 2003-2005. Eu am Intel Pentium si Radeon X1650, adica un PC de 2 ori mai bun ca al tau, si maximul pe care îl pot scoate de la al meu este Need for Speed Most Wanted 2005 si Fifa 07. GTA 4 merge la un Pc cu Intel i3 cel Putin.

| KodrutZ a răspuns (pentru ElGreco21600):

Hai nu exagera, ca nu stii ce generatie e Celeronul ala al lui. Posibil sa fie un laptop care sterge pe jos cu fosila ta.

| ElGreco21600 a răspuns (pentru KodrutZ):

Geniule, Intel Celeron e o generatie mai veche decat Intel Pentium. Eu am Inel Pentium 4, ultima generatie de Pentium, si nu imi merge gta 4... dar lui, cu Celeron. Documenteaza-te inainte sa comentezi ma retardel.

| KodrutZ a răspuns (pentru ElGreco21600):

Puiutz draga, daca taceai, filozof ramineai. http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/celeron-dual-core-g1820-27ghz-box/
Nucleu Haswell, da? Ia zi-ne noua cind a aparut Pentium 4 (care nu e ultima generatie de proace Intel lansate sub titulatura asta, apropos) si cind a fost lansata familia Haswell. La sfirist poti sa ne zici si cine comenteaza fara sa stie. Ferice de tine, caci a ta va fi imparatia cerurilor. Amin!

| ionut7x7 explică:

Daca mergea instalam, dar nu merge xp merge doar 8

| ionut7x7 explică:

Ai intalat vreodat xp pe laptop de asta si a mer nu exagerezhttp://www.emag.ro/......DXGPCBBBM/ de loc

| MihaitzaGaming a răspuns:

Tf2,Garry's mod, etc
si da, o sa-ti mearga, dar cu game booster

| ElGreco21600 a răspuns (pentru MihaitzaGaming):

Nici cu Razer Game Booster nu o sa ii mearga. PC-ul e prea slab. Are doar 256 mb ram. Game Booster-ul doar iti optimizeaza calculatorul pentru jocuri, in asa fel incat sa se vada si sa se miste mai bine, dar nu va face un PC din 2000 de exemplu sa ruleze Watch Dogs.

| KodrutZ a răspuns (pentru ElGreco21600):

256 MB memorie video, 4 GB ram. Omul a scris clar, da' cine sa vada...