| PurpleKusH a întrebat:

am si eu o intrebare am avut in urma cu 3 spt windows xp sp 3 32 biti 2 gb ram procesor Intel r celeron 2.50 ghz si placa video ati radeon x 1650 series de 512 mb apoi l-am dus la facut ca mi s-a ars placa video mi s ainlocuit cu geforce 610 de 1 gb dar am si windows 7 ultimate dar acum imi sacadeaza unele jocuri care pe windows xp nu sacadau intrebarea mea este windows 7 stiu ca consuma mai multe resurse dac aimi mai pun rami o s amearga mai bine windows 7 si jocurile o s amearga la fel ca pe xp?

dau funda!

2 răspunsuri:
| sebastian999999999 a răspuns:

Eu zic sa pui din nou windows xp sp 3, este cel mai bun windows oentru jocuri dupa parerea mea, am o intreabare cu placa video cealalta mergeau bine jocurile, adica fifa 08 samp etc?

| PurpleKusH explică (pentru sebastian999999999):

Pai astea sunt jocuri care nu au cerinte mari cu cealat apalca video jucam fifa 12 jucam din astea cu cerinte mult mai mari si grafica mai buna dar daca mi s-a ars placa a trebuit s-o schimb