| TheKillerOfKillers a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru Xbox 360?

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Assassin's Creed 3, Tomb Rider e chiar bun mie mi-a placut si Resident Evil 6 cam astea`s ultimele jucate de genul ala

2 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Eu joc mult FIFA13, MK 9, Injustice, Tekken si jocuri asemanatoare avand in vedere ca stau la camin si jucam mai multi din camera, pana unul se oftica laughing)

| TheKillerOfKillers explică (pentru adywow):

Nu prea imi plac cele gen Fifa sau PES. Vreau ceva gen actiune.

| adywow a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Assassin's Creed 3, Tomb Rider e chiar bun mie mi-a placut si Resident Evil 6 cam astea`s ultimele jucate de genul ala