| 48Mihai a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati si mie ca m-am plictisit ma joc decat World Racing 2 si gtr2.Va spun de la inceput ca nu prea le am cu jocurile de strategie gen lol sau din astea metin, nu imi plac.Calculatorul meu arat cam asa:

Procesor: AMD Sempron(tm) 140 de 2.71 GHz

Ram:1. 75GO

Placa video:NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a de 512MB de 32 biti

Si daca va intereseaza am Windows xp sp3.
Multumesc Anticipat OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Racing:
NFS Most Wanted 2005
FlatOut 2
NFS Carbon
Open World (gen gta):
GTA San Andreas
GTA Vice City
Just Cause 1
Driver Parallel Lines
Stealth (asasinari)
Hitman Absolution si Blood Money
Assassins Creed 1 si 2
Splinter Cell (de la 1 pana la ultimul).

| 48Mihai explică (pentru KLiNK):

AAA multumesc ca mi-ai amintit de driver parallel lines ca il aveam prin rafturi.MS!

3 răspunsuri:
| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Incearca TDU,Ceva GTA, Lord of the Rings, Fifa, Pes, ETS

| alexutz184 a răspuns:

Incearca sa te joci si tu counter strike 1.6, conquer, 4 story, Gta san andreas, san andreas multiplayer, fifa, nfs pro street.