| Latinmoon a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati si mie? puppy dog eyes :*
Funda cele mai interesante! love struck

11 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Pai ce gen de jocuri iti plac?
Eu pot sa iti zic 100 de jocuri, dar degeaba daca nu o sa iti placa

| Latinmoon explică (pentru cypryan11):

Sa fie online si ceva mai interesante tongue

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu joc în fiecare zi ConQUIZtador deoarece nu mă plictisesc niciodată acolo, pe chat sunt persoane prietenoase şi amuzante.
De asemenea joc uneori şi Sims 3, în cazul în care simt că am răbdare...
GTA Vice City este un alt joc care mă pasionează deoarece am reuşit să fac câteva misiuni mai nou...
Depinde de tine ce gen de joc îţi place. Dacă tu le preferi de exemplu pe cele de strategie, degeaba îţi spun eu de GTA sau ConQUIZtador.

| Latinmoon explică (pentru Hydrangeaceae):

GTA am mai jucat este super jocul iar la ConQUIZtador, trebuie sa-mi fac cont nu-i asa? thinking

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Latinmoon):

Da, trebuie cont.
Şi să îţi mai spun ceva legat de ConQUIZtador, poţi juca şi la francezi, şi la bulgari, greci, etc. Există în mai multe ţări iar cu ocazia aceasta înveţi mai bine franceza de exemplu.

| Latinmoon explică (pentru Hydrangeaceae):

Voi intra si eu! :* love struck
Multumesc! >big grin

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Latinmoon):

Cu plăcere.
Spor la jocuri şi dacă ai nevoie de ajutor să îmi spui.
Am 22.000 de jocuri şi PAJ roşu.
\dancing

| printisorul23 a răspuns:

Pankiler,gta san andreeas, world racing 2, (nfs -most wanted,carbon,sift,underground, undercover) prince of persia, prototype, max piane, 3d driving symulator, f1 2008, fifa 2003-2013, prince of persia, flat out, ford racing

| MaryyraM a răspuns:

Pai.daca vrei jocuri pe Pc... poti juca..GTA,JazzJackrabbit, poti intra pe www.friv.com..sunt multe jocuri si ai de unde alege.
iar daca vrei jocuri cu prieteniii(in viata reala) poti juca remi, carti, Activity, monopoly, antimonopoly...

| Latinmoon explică (pentru MaryyraM):

JazzJackrabbit nu mai e de varsta mea jucam si eu pe la 7-8 ani laughing.

| Cineva54321 a răspuns:

Euro Truck Simulator 2.
City Car Driving.
RollerCoaster Tycoon 3. Este foarte interesant

Virtual Sailor 7... sunt multe cel putin acestea le ador eu.winking