| BBiiiaa a întrebat:

Ce jocuri/aplicatii interesante de pe Magazin Play imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| danutz547 a răspuns:

Ai putea sa incerci Fifa Official app,Retrica(cred ca il ai deja),Airdroid-ul,despre jocuri sunt multe de spus:hill climb racing, subway surfers, despicable me, hay day, 2048...depinde si ce iti place, funda?

2 răspunsuri:
| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Asphalt 8 Airborne, GT racing 2, real racing 3, Rival Knights, Six Guns, csr classics, csr racing

| Raducanu_DaRia_2000 a răspuns:

Electric Shock Screen Touch, Craft You Live Wallpaper, Buddy Poke si Meez Nation. big grin