| TweeKTM a întrebat:

Ce jocuri imi sugerati
Vreau ceva gen shooter realistic (nu cu extraterestri si fara gen horro daca se poate bine inteles )
Funda!

Răspuns Câştigător
| thanos a răspuns:

Cel mai bun hhooter care simuleaza un razboi virtual si cu o grafica excelenta este battlefield 3 sau daca vrei un shooter putin mai greu dar nu cu o grafica la fel de buna ca si battlefield incearca call of duty modern warfar
restul shooterelor de succes sunt cu monstrii si alte creaturi

FUNDITA? terooooooooooogggg vreau si eu o fundita

| TweeKTM explică (pentru thanos):

Scuze ca iti dau funda tocmai acum dar am avut anumite probleme

1 răspuns: