| oR a întrebat:

Ce jocuri mai jucati zic de jocurile 2011 - 2012 ziceti-mi am pc foarte bun deci imi merg jocurile doar ziceti-mile

2 răspunsuri:
| fansollo22 a răspuns:

Fratica...baiatul zice de jocuri din 2012.Incearca Darksiders, the walking dead toate 3 episoadele, Sleeping Dogs, Alan Wake, Alan Wake American Nightmare.Bafta

| marihoana123 a răspuns:

Eu joc metin2 o., metin2 united, metin2earth, metin2dinamik,metin2hummer,conter strike 1.6, gta san andreas, gta3 si cam atat