| dragonu99 a întrebat:

Ce jocuri misto cunoasteti? preferabil RPG si cu impuscaturi sau actiune cu sabii etc(gen GTA)

Răspuns Câştigător
| 1ull1 a răspuns:

Serious sam 1, 2, 3
godfather 1, 2
max payne 1, 2, 3
deep black(tps)
warcraft
age of empires
skyrim. Unele sunt pentru calculatoare destul de puternice. funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wach Dogs, Metal Gear Solid, 3; Dragon Age 1, 2; Pirtaes of the caribbean at world's end! Funda?

| MasterGamerEddy a răspuns:

Ce zici de Saints Row 1 2 3 sau chiar 4

| aLyNnN03 a răspuns:

Gta san andreas Sa:Mp este un joc Multiplayer care te vezi in joc ca in viata reala este 2 ttipuri de servere : RPG (viata reala cu masina pers casa persestc) STUNT(Te plimbi de nebun si te impusti cu alti playeri)