| codrincodrin a întrebat:

Ce jocuri multiplayer jucati?

9 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Metin 2

| Firdinica a răspuns:

:O si eu joc World of Warcraft; mai joc si transformice

| AlecuAlex a răspuns:

Incearca Team Fortress2, cs 1.6, Minecraft, Transformice( aparentele inseala la acest joc asa ca ai grija daca vrei sa te joci acest joc)

| BoneShiver a răspuns:

World of Warcraft face legea. Viva Freakz

| Chiperi a răspuns:

Cs 1.6
Planetside 2 ( e super tare )
Metin 2

| xZer0x a răspuns:

Eu joc WoT acum dar daca vrei ai putea incerca warframe (https://www.youtube.com/watch?v=KVtRAscZOco&hd=1) =D sau Tera Online am mai jucat si mi s-a parut fain

| codrincodrin explică (pentru xZer0x):

Wot = World of tanks? daca il joci, spune-mi, daca vrei, proprietatile pc-ului tau, ca poate ma apuc si eu.winking

| xZer0x a răspuns (pentru codrincodrin):

Procesor AMD 3.2 GHz, Ram 4GB, placa video 1GB si nu stiu ce altceva sa iti spun rolling on the floor, si da, inseamna World of Tanks

| kiddu01 a răspuns:

Battlefield Heroes, Metin2...