| George_Alex_1990_66Aj a întrebat:

Ce jocuri multiplayer stiti (cu impuscaturi si care nu trebuie cumparate ) FUNDA

7 răspunsuri:
| FloRyN36 a răspuns:

Incearca si BlackShot e ceva gen cs:go dar nu are cerinte mari.

| George_Alex_1990_66Aj explică (pentru FloRyN36):

Procesor dual core 2.9 placa amd radeon 5570 HD 1 GB pentru asta daca ai idee ceva jocuri multiplayer impuscaturi a si 4 gb ram

| highqualitygraff a răspuns:

Counter-Strike 1.6; Counter Strike Global Offensive, Medal of Honnor, HHour, Alien toate partile, Universum:War Front, Sniper Elite 1, 2, 3Nazi Zombie, Betrayer, Titanfall, Halo2, 3 etc.
Funda?

| George_Alex_1990_66Aj explică (pentru highqualitygraff):

Pot fi jucate multiplayer fara a plati?

| highqualitygraff a răspuns (pentru George_Alex_1990_66Aj):

Da pot.

| sebastian_6694 a răspuns:

Downloadeaza cs zanyx v4

| George_Alex_1990_66Aj explică (pentru sebastian_6694):

As vrea ceva mai nou gen call of duty sau battlefield