| alexpahar a întrebat:

Ce jocuri noi pot juca pe un Acer Aspire E1-531G-B9604G50Mnks cu procesor Intel® Pentium® B960 2.20GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 710M 2GB? Pot juca pe acesta,urmatoarele jocuri:toata seria de Assasins Creed,L.A. Noire, Plants vs. Zombies - Garden Warfare? As vrea sa mai stiu daca Assassins Creed Unity va putea rula pe acest PC.

1 răspuns:
| SmokeDeejay a răspuns:

Păi decât să răspundă cineva că îţi pot merge şi ele de fapt nu au cum îţi recomand să foloseşti " Can I Run It " site : http://www.systemrequirementslab.com/cyri.
Acesta îţi arata daca ai procesorul/placa video/ ram de ajuns pentru a îţi rula jocul cu cerinţe optime/recomandate. Baftă :)