| alexandrusava a întrebat:

Ce jocuri pot juca in 2 (keyboard + gamepad ) pe pc?

Răspuns Câştigător
| SKillerQSama a răspuns:

Incearca rayman legend sau origin (eu ma jucam cu varul meu), Lethal league (l-am luat de pe ocean of game), asta sunt calumea... celelalte le-o zis altii mai jos big grin

| alexandrusava explică (pentru SKillerQSama):

E foarte fain Lethal league imi place maxim mersi!

7 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Mie-mi place : WaterGirl and Fireboy. smug E cel mai tare!

| EneCristian a răspuns:

Resident evil e chiar fain asa fifa sau pes apoi si jocurile cu masini( underground 2 grid bournoutparadyse Rocket league) poti sa joci si moba daca programezi bine gamepad-ul dar si gta sa ( ai nevoie de timp sa te obisnuiesti).

| lmsps123 a răspuns:

Poti juca jocuri cu masini gen Blur sau Grid 2. Poti incerca wwe 2k16.

| sorinel98 a răspuns:

Poți juca Fifa 16, 15, 14 sau Pes

| GeorgeMortan a răspuns:

FIFA, Left for death, Formula 1, Grid 2, Tom Clancy's, NBA, NHL, Resident Evil, Portal 2, Serious Sam

| alexandrusava explică (pentru GeorgeMortan):

Left for death se poate juca keyboard + gamepad?