| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

Ce jocuri pot sa mearga pe calculatorul meu: ----Windows 7 ultimate -Rating 1.0 -Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz 2.99 Ghz -Installed memeory (RAM): 2.00 GB System Type : 32-bit operating system

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intra aici si vezi ce ruleaza:
http://systemrequirementslab.com/cyri

5 răspunsuri:
| Dani1999ssssssssssssssssss a răspuns:

Mafia,Hitman,NFS Undercover, prostreet, Max Payne, Dirt 1

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru Dani1999ssssssssssssssssss):

Mafia si mai cum ca este si mafia ii

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru Dani1999ssssssssssssssssss):

Numa atatea

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru Vlad_Marian_1993):

Sau sunt mai multe jocuri care merg pe pc-u meu dau funda dcca imi dai mai multe jocuri