| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

Ce jocuri pot sa mearga pe calculatorul meu: ----Windows 7 ultimate -Rating 1.0 -Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz 2.99 Ghz -Installed memeory (RAM): 2.00 GB System Type : 32-bit operating system si ce placa video am nu stiu sad

4 răspunsuri:
| kapelini a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com
scrii numele jocului si ai sa vezi daca il poti juca sau nu...cauta pe google jocuri mai vechi din 2007. 2010 sau poate si cateva din 2013.

| kapelini a răspuns (pentru kapelini):

Era sa uit...trebuie sa iti completezi la profil ce componente ai in pc.Descarca everest sa vezi ce placa video ai

| iStefanXD a răspuns:

Am si eu acest procesor si memoria ram tot de 2GB si imi merge LOL( league of legends) E super!

| kapelini a răspuns (pentru iStefanXD):

Si placa video?