| Kqzu97 a întrebat:

Ce jocuri preferate aveti?

Răspuns Câştigător
| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Simslove struck

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sudoku-evil

| hândel a răspuns:

Starcraft, si mor de nerabdare sa-l joc pe 2,
Marvel Ultimate Alliance, si-s nerabdator sa-l joc pe 2, si,
GTA-urile.

| Marii a răspuns:

Nfs most wanted. happy

| JoJo a răspuns:

Simsbig grin

| madycoco a răspuns:

Plants vz zombies, barn buddy dp hi5 si tot dp hi5 rockyou pets.

| Mariusrap91 a răspuns:

Fifa, Pes, God of war, Assassin's creed, Nfs, Cstrike, Atv fury of road, Colin mcrae, etc

| Sorin_8158 a răspuns:

Cs, Sims, Empire II,

| pantera2011 a răspuns:

Jocuri eroticerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sudoku, l-am descoperit intimplator pe net si il joc de vreo doi ani. Asta la cele logice, dar imi plac si cele de strategie, curse, FPS etc. In general insa prefer sudoku si mineswiper al windows-uluiwinking

| ioa_9738 a răspuns:

Hotelul lui jane