| anonimulk a întrebat:

Ce jocuri stiti cu memorie pana 20gb sa imi spuneti mai multe 20 maxim 40 de jocuri dau funda raspunsului jocurile sa fie pana in 20 gb nu mai mult

4 răspunsuri:
| diannna38 a răspuns:

Pai spune-mi componentele PC -ului tau ca asa nu stiu ce jocuri sa iti zic ca sunt o gramada de jocuri

| anonimulk explică (pentru diannna38):

Intel pentium 3 mzh
ram 2, 1 gb
placa video nVIDIA 256 mb
video card 64 mb
windows 7 ultimate 32 biti

| diannna38 a răspuns:

Iti va merge de la fifa 2001 pana la fifa 2013 iti va merge Call of duty modern Warfare 1 si 2 call of duty 1, 2, 4, NFS Carbon, Most Wanted, Gta San Andreas si 4, Far cry 1, 2, Just Cause 1 Pes 2001 pana la 2013 Farming Simulator 2008, 2009, 2010 cama tata am pc la fel ca atau si toate jocurile astea le am sper sa iti mearga si tie

| vasiok127 a răspuns:

Depinde de Calculator, Ce Ram are, video placa de cat e, de cat este procesorul, ca daca e slabut, atunci nu multe jocuri poate sa mearga pe el. Ceva mai detaliat despre Pc tau!