| a12 a întrebat:

Ce jocuri vor aparea in septembrie pentru pc

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

-The Sims 3 : Supernatural
-I Am Alive
-F1 2012
-Borderlands 2
-Torchlight 2
-FIFA 2013
-PES 2013
Insa mai sunt jocuri care nu au o data stabila de lansare insa este asteptata aparitia lor in luna septembrie sau octombrie (spre inceput). Jocuri precum:
-Amnesia : A Machine for Pigs
-ArmA III
-War of the Roses

1 răspuns:
| vlady434 a răspuns:

In primul rand:BogdanS, acele jocuri nu sunt "batute in cuie", data lor de lansare se poate amana.
In al doilea rand: a12, iti recomand sa joci jocuri care au aparut in ultima luna, si ai putina rabdare pana in octombrie, cand se va lansa un nou Assassin's Creed. Sper ca te-am ajutat.