| kar1GaNNN a întrebat:

Vor mai aparea jocuri noi?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu sper să nu.winking
Bye!winking

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Posibil.

| TPU.ro a răspuns:

In functie de succesul celor de acum vom decide cum sa procedam in continuare.

Alexandra - TPU

| kar1GaNNN explică (pentru TPU.ro):

Am intrebat fiindca nu stiu juca nici un joc din cele 3 laughing, si ma gandeam daca apar ceva mai simple si mai frumoase gen poker, biliard etc.

| TPU.ro a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Fiecare dintre jocurile de acum are un clip care te invata cum sa te joci, poate vrei sa arunci o privire la ele happy

Alexandra - TPU

| kar1GaNNN explică (pentru TPU.ro):

M-am uitat.

| Liviu a răspuns:

Uff,sper sa da, acum chiar mi-ati facut pofta sa ma joc remilaughing sa vedem ce stie sa faca joculete de pe 'tepeu' Sper sa adaugi si ceva mai complicat.Sau un joc de, sah, table etc:X

| kar1GaNNN explică (pentru Liviu):

Da ma gandeam si eu la sah, ma stiu foarte bine.

| LTAA a răspuns:

Aceasta functie abia este la inceput, in functie de Feedback-ul utilizatorilor, se vor face imbunatatiri si adaugiri.