| Vali2343242 a întrebat:

Ce laptop de gaming imi recomandati la 1500 lei? Lasati-mi un link va rog sau specificatiile tehnice. Amd or Intel? Nvidia or radeon? Dedicata sau integrata placa video? O.o i3 vs amd quad.
Voi ce ati alege?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Laptop de gaming nu există, exista în schimb minciuni comerciale și useri ce habar n-au ce este și la ce se folosește un laptop.La banii ăștia nu iei numai laptop consumabilă indiferent de care ar fi el. Vrei gaming, mai pune încă 500 ron și fă-ți un sistem desktop din piese.Va fi o mică..mare diferență atât de performanță cât și de fiabilitate ca să-ți scoți măcar investiția.Succes