| Andreii69 a întrebat:

Ce laptop imi pot lua ca sa ruleze perfect League of Legends, la high cu 60 fps. bugetul pana in 27.000... aca stiti mai ieftin e okay...dar nu e neaparat numai de lol. vreau si alte jocuri mai recente..nu Gta v. daca ati putea sa imi da-ti un link cu un laptop si sa imi spune-ti cam 1-2 jocuri ce ruleaxa perfect pe el.dar nu jocuri cu grafica la pamant, Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Dacă e vorba de un laptop, uite aici http://www.mediagalaxy.ro/......3-free-dos îţi va rula orice joc doreşti, având în vedere că este laptop nu pc este foarte bun.

1 răspuns: