| anonim_4396 a întrebat:

Ce managere de fotbal stiti? Din afara de : PPM,Footstar,Bitclubs, Soccer Project si Soccer Manager

3 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

FIFA Manager, cel mai tare dintre toate pe care le-ai scris tu, daca ai calculator bun ia-ti FIFA Manager 2013.

| anonim_4396 explică (pentru AlexDaghiu):

Da dar calculatorul meu are o placa video slaba mai putin de 100 mb, si as vrea ceva online ce nu trebuie descarcat

| AlexDaghiu a răspuns:

Joaca-l pe acela dupa facebook Eleven Footbal sau cam asa ceva, iti creezi tu jucatori, echipa etc.