| MaxKiller911 a întrebat:

Ce MMORGP-uri stiti? Ceva gen Sevencore, 4Story etc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua mmorpguri adevarate, World of Warcraft wrath of the lich king si rift.
Mai poti incerca star wars the old republic si allods pe ultimul loc.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

WoW; LoL; rift

| anonim_4396 a răspuns (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

LoL nu este masive multiplayer online role playing game, este Multiplayer online battle arena moba in care nu te poti intalni cu toti jucatorii pe aceeasi harta.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ma ma lasi cu mmorpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

Te las in necunostinta ta data viitoare daca iti este mai de folos mandria.
el a cerut mmorpg nu moba.

| Claudyu11 a răspuns:

Salut,stiu destule, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutzwinking