| Fr3dy a întrebat:

Ce MMorpg-uri/jocuri online mai jucati? Cele mai faine primesc Funda!happy

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Wolfteam,World of warcraft, microvolts, metin, 4story,assasincreed,skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online,maplestory,mixmaster,farmera,transformice,alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal,perfect world,crime craft,rapplez,mu online,ran online,rekuiem,damoria,dofus,dragonica,fable,fiesta online,florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age sper ca te-am ajutat fundita?