| Calli a întrebat:

Ce jocuri mmorpg jucati sau ce cunoasteti?

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Metin2, LOL si Wartune wartune.r2games.com Eu ma joc pe wartune si e super! Ti-l recomand. Daca vrei sa jucam impreuna, ma gasesti pe US, serverul [s70]. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| TudyCFR a răspuns:

Sunt o multime eu joc metin2 si mai multe sunt foarte interesante dar te obsedeaza de la un momendat asa ca nu prea le recomand. Funda.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am jucat metin2, dar m-am lasat (prea multi hack-eri) si am auzit ca 4 story e dragut, dar n-am jucat pana acum.