| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Ce parere aveti de saleul de pe steam cu jocurile open-world? Vreau de ceva timp sa imi iau Far cry 5 si far cry 4 fiindca au fost reduceri mai mari uneori, acum e iar cea mare, la 5 in loc de 12, este 9 iar la 4 tot ceva de genul. Intrebarea este, merita sa le iau acum sau sa astept pana la summer sale, desi probabil nu va mai fi reducerea asta? Iar de adaugarea celor 4 monede noi printre care si leul ma pune pe ganduri iar, ca mai degraba as astepta, dar e chestie de timp pentru ca nu as avea nici atata rabdare si nici nu se stie cand o sa se bage. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

As zice sa mai stai pana la summer sale unde o sa fie tot asa sau mai ieftin.